Wat is Konges Sløjd / Konges Sloejd toch een mooi merk. Ze kwamen eigenlijk vanuit het niks op en veroverden in rap tempo Europa met mooie, zachte stoffen, prachtige prints en goede kwaliteit. Deze maillot is daar een goed voorbeeld van. De Mateo-maillots van Konges Sløjd zijn rib-maillots in prachtige kleuren: blush (roze) en caramel (bruin). Deze kleuren komen terug in de hele collectie en daardoor combineert het makkelijk met de rokjes en jurkje van Konges Slojd. In dezelfde kleuren zijn er ook sokjes.
De maillot is gemaakt van 75% organisch katoen, 20% polyamide en 5% lyrcra. Het zijn dubbelmaten, de 92 is dus een 92-98, de 104 is een 104-110, etc.
Het ging opeens heel snel met Konges Sløjd / Konges Sloejd. De rompers, boxpakjes, laarsjes en broekjes met citroenprint werden een grote hit, en wij denken dat de nieuwe kersjes-print dat succes gaat evenaren. Net als de leeuwen-bijtring (nu ook als eenhoorn). Het Deense merk Konges Sløjd maakt prachtige basics en breidde het assortiment in rap tempo uit. Bij Minipop vind je een deel van de collectie.