• Voor 14.00 uur besteld, morgen of overmorgen in huis
  • NL: Gratis verstuurd >€50 (anders 4,95) (excl. sale)
  • BE/DE: Gratis verstuurd >€100 (anders 7,95) (excl. sale)

Konges Slojd Elin zomerse romper roze kersjes

Kersjes: ze zitten verstopt in de hele collectie van konges. Of nouja, verstopt… Deze romper is één en al kers: een mooie roze zomerse romper met kersjes: ma grande cerise pink.

Maat: de romper van Konges is er in maat 62 (3 maanden), 68 (6 maanden), 74 (9 maanden), 80 (1 jaar), 86 (1,5 jaar) 92 (2 jaar) en maat 98 (3 jaar). De rompers vallen wat ruimer.

46,95

Wissen
  • Voor 14.00 uur besteld, morgen of overmorgen in huis
  • Gratis verzending vanaf € 50,- (excl. sale)
  • Kado? Gratis mooi verpakt
Merk Konges Sløjd
Basiskleur

Roze

Collectie

Basis

Kleur

roze

Maat

50, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98

 

De leeuw-bijtringen en rompers met citroentjes waren niet aan te slepen. Wat een prachtig nieuw merk!

Het ging opeens heel snel met Konges Sløjd / Konges Sloejd. De rompers, boxpakjes, laarsjes en broekjes met citroenprint werden een grote hit, en wij denken dat de nieuwe kersjes-print dat succes gaat evenaren. Net als de leeuwen-bijtring (nu ook als eenhoorn). Het Deense merk Konges Sløjd maakt prachtige basics en breidde het assortiment in rap tempo uit. Bij Minipop vind je een deel van de collectie.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.