De juno’s zijn weer terug! Het is altijd lang wachten, maar dat wordt zeker beloond. In de eerste lichting van Konges zit deze mooie juno in raspberry wine, een mooie opvallende roze jas met prachtige geborduurde bloemen, er is ook een walnut-bruin met luipaarden (of poema’s, tijgers, geef het beestje een naam) achterop. De Juno Twilight mauve en Cameo Rose, beide wat luxere varianten, de Twilight mauve met een regenboog van pailletjes en de cameo rose een heel lichtroze jasje met hartjes van pailletten in alle kleuren van de regenboog (hier is ook een bijpassende rugzak bij). En tot slot de raspberry wine, een iets fellere roze met prachtige geborduurde bloemen op de schouders en de rug. Alle drie prachtige jasjes die je kind van de zomer tot diep in de herfst, of het begin van een zachte winter kan dragen (en daarna natuurlijk weer in het voorjaar).
Deze fijne jasjes van Konges zijn er van maat 86 tot 9-10 jaar. De grootste maten zijn dubbelmaten, dus 5-6, 7-8 en 9-10. Alle juno-jasjes van Konges vallen ruim, maar zeker deze dubbelmaten.
Voor wie de Juno nog niet kent: het is echt een superfijn tussenjasje die vanaf de zomer tot het begint te vriezen aan kan (en daarna natuurlijk weer lekker in het voorjaar). super lang door te dragen en dus echt waar voor je geld. Het jasje kan makkelijk in de was, heeft een goede rits en gaat niet snel stuk. Het model is mooi en de kleuren en geborduurde printjes zijn prachtig. En met keus uit zoveel printjes, zit er echt voor iedereen iets bij. Bij sommige Juno’s is er ook een bijpassende rugzak, namelijk bij het roze jasje en de bruine.
Over de maat
De Juno jasjes van Konges zijn er in maat 74 (9 maanden), 80 (1 jaar), 86 (1,5 jaar), 92 (2 jaar), 98 (3 jaar), 104 (4 jaar), 110-116 (5-6 jaar), 122-128 (7-8 jaar) en 134-140 (9-10 jaar). Vooral de grootste maten vallen erg ruim, dus koop op maat.
Naast deze Juno’s heeft Konges ook een nieuw soort tussenjas, de Jody, een superzacht teddyjasje. Vorige winter waren die er alleen met meisjes-achtige printjes, maar dit jaar gelukkig ook voor jongens, met citroenen en dino’s! En natuurlijk ook volop voor meisjes met poezen, zwanen, kersjes en strikjes.
Oorspronkelijke prijs was: €76,95.€53,86Huidige prijs is: €53,86.
Het ging opeens heel snel met Konges Sløjd / Konges Sloejd. De rompers, boxpakjes, laarsjes en broekjes met citroenprint werden een grote hit, en wij denken dat de nieuwe kersjes-print dat succes gaat evenaren. Net als de leeuwen-bijtring (nu ook als eenhoorn). Het Deense merk Konges Sløjd maakt prachtige basics en breidde het assortiment in rap tempo uit. Bij Minipop vind je een deel van de collectie.