• Werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen of overmorgen in huis
  • NL: Gratis verstuurd >€50 (anders 4,95)
  • BE/DE: Gratis verstuurd >€100 (anders 7,95)

Konges Slojd Magot jeans bon coeur pink hartjes spijkerbroek

We hebben er niet veel van: spijkerbroeken, maar deze moesten we gewoon hebben. Een mooie donkerblauwe wide fit denim met roze hartjes. De Magot jeans van Konges zijn al een paar seizoenen superpopulair en dat snappen we. Het is een mooi model mét een mooie print.

De Magot spijkerbroek met hartjes is er van maat92 tot en met 134, waarbij de grootste maten dubbelmaten zijn: 110-116,122-128 en 134-140. Die vind je met de kleinste maat in de webshop.

53,95

Wissen
  • Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen of overmorgen in huis
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Kado? Gratis mooi verpakt
Merk Konges Sløjd
Basiskleur

Roze, Blauw

Collectie

Basis

Maat

80, 86, 92, 98, 104, 110, 122, 134

 

De leeuw-bijtringen en rompers met citroentjes waren niet aan te slepen. Wat een prachtig nieuw merk!

Het ging opeens heel snel met Konges Sløjd / Konges Sloejd. De rompers, boxpakjes, laarsjes en broekjes met citroenprint werden een grote hit, en wij denken dat de nieuwe kersjes-print dat succes gaat evenaren. Net als de leeuwen-bijtring (nu ook als eenhoorn). Het Deense merk Konges Sløjd maakt prachtige basics en breidde het assortiment in rap tempo uit. Bij Minipop vind je een deel van de collectie.