We konden er natuurlijk op wachten: het moment waarop Konges Sloejd ook schoenen zou toevoegen aan de collectie.Want Konges maakt alles: van poppenwagens tot kleding, van behang tot lampjes, van speelgoed tot ‘mommy’-kleding en nu dus ook schoenen. We kozen uit de bescheiden eerste collectie schoenen deze mooierds:
Alle schoenen van Konges worden gemaakt in Portugal. Zit jouw maatje er niet bij, geef dan gerust een seintje, wie weet kunnen we de schoenen nog voor je nabestellen.
Het ging opeens heel snel met Konges Sløjd / Konges Sloejd. De rompers, boxpakjes, laarsjes en broekjes met citroenprint werden een grote hit, en wij denken dat de nieuwe kersjes-print dat succes gaat evenaren. Net als de leeuwen-bijtring (nu ook als eenhoorn). Het Deense merk Konges Sløjd maakt prachtige basics en breidde het assortiment in rap tempo uit. Bij Minipop vind je een deel van de collectie.